Jessica Alba del shëtitje me barkun e rrumbukallët
Aktorja e famshme Jessica Alba javë më parë konfirmoi nëpërmjet një fotoje të ëmbël në isntagram se është në pritje të fëmijës së tretë.

Ndërkohë që ditën e Krishtlindjes ajo postoi një tjetër foto në formë kartoline urimi për fansat e saj, ajo dhe vajzat e vogla janë fotografuar nga paparacët duke shëtitur në Los Angeles.

36-vjeçarja e veshur në mënyrë sportive dukej e shëndetshme dhe në formë të shkëlqyer. E gjithë familja e saj janë duke pritur me padurim ardhjen në jetë të djalit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2017, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori