Lopez shpenzon 10 milion $ për supervilën në Nju Jork (FOTO-LAJM)

Ka kërkuar shpesh të ketë një shtëpi në Water Mill në Nju Jork dhe këtë radhë e ka bërë realitet duke shpenzuar plot 10 milionë dollarë për blerjen e vilës luksoze.


Bëhet fjalë për shtëpinë e re të këngëtares Jennifer Lopez e cila ka tetë dhoma, pishinë brenda dhe jashtë, sauna, kinema dhe një kopësht të madh shplodhës. Tashmë Lopez, binjakët e saj dhe i dashuri Casper Smart mund të kalojnë më shumë kohë së bashku në këtë shtëpi.
Shtuar më 15/05/2013, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori