Jennifer Lopez “kopjon” Oriola Marashin? (FOTO LAJM)

Eventi “Met Gala” është një nga më të përfolurit, ku komentet për veshjen e yjeve nuk mungojnë.

Diva e muzikës Jennifer Lopez ishte njëra nga femrat më tërheqëse ne mbrëmjen e djeshme. Jennifer mbante në kokë një aksesor shumë interesant, por kjo nuk është hera e parë që po e shohim sepse më parë e ka veshur Oriola Marashi.

Modelja ka publikuar në instagramin e saj një fotokolazh ku në njërën anë është ajo dhe në anën tjetër Jennifer Lopez.

Lopez ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Alex Rodriguez, dhe ky është viti i tretë rresht që çifti merr pjesë së bashku në këtë event madhështor. Edhe pse ajo shumë shpejt feston 50-vjetorin, Jennifer dukej si një vajzë e re me një fustan prej kristali ku nuk i linte vend imagjinatës duke nxjerrë në pah asetet e saj të bollshme dhë tërheqëse.
Shtuar më 07/05/2019, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori