Jennifer Lopez gati për të shkuar sërish drejt altarit
Pëlqej
Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë.

Marrëdhënia e saj me Ben Affleck do të mbetet një ndër më të paharrueshmet po ashtu edhe martesa 8-vjeçare me Marc Anthony. Edhe pse çifti u ndanë në vitin 2011 ata kanë 2 fëmijë të bukur dhe ende ruajnë relata të mira me njëri-tjetrin.

Teksa J-Lo ka patur edhe lidhje të tjera afatshkurtra me shumë djem, disa më të vegjël se ajo, së fundmi duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë tek Alex Rodriguez.

Miqtë e tyre kanë rrëfyer se Alex do t’i propozojë yllit 48-vjeçar brenda vitit, përgatitjet për këtë hap janë gati ndërkohë që pritet që dasma e tyre do të mbahet brenda 2018-ës.

Ndryshe nga shumica e personazheve të famshëm, ajo e Lopez do të jetë një ceremoni madhështore për të cilën do të flasë e gjithë bota.
Shtuar më 20/05/2018, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori