Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj shkëmbejnë puthje pasionante
Ka një vit tashmë që këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po shijon lidhjen e saj të dashurisë me bejsbollistin, Alex Rodriguez.

Ata rrëmbejnë vëmendjen kudo që shkojnë, dhe njëjtë kanë bërë edhe me paraqitjen e tyre të fundit në një ndeshje basketbollist në Miami.

Teksa po ndiqnin ndeshjen nga Tribuna, ishte Alex ai i cili arriti të rrëmbejë një puthje në tribunë nga J.Lo.

Rodriguez, 42 vjeç, dhe Lopez, 48 vjeç, nuk janë të panjohur për ngjarjet sportive, kjo pasi ata parapëlqejnë që të ndjekin nga afër shumë prej ndeshjeve të tilla. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori