Jennifer Lopez, 50-vjeçarja që i bën të gjithë ta kenë zili për format perfekte (FOTO LAJM)

Menjëherë pas realizimit të filmit ‘Hustler’ që rezultoi të jetë një sukses, Jennifer konfirmoi se po merret me një film të ri.

Dhe arsyeja pse është protagoniste në kaq shumë filma është qartësisht e dukshme.

Edhe pse në moshën 50 vjeçare, Jennifer Lopez duket më mirë se kurrë dhe këtë e dëshmoj në filmin e fundit, Hustlers.

Tani ajo po merret me filmin Marry Me, në të cilin ajo luan me Oëen Wilson.

Të dielën ajo u shfaq në Instagram duke treguar frytet e punës së saj, gjatë një stërvitje. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori