Jennifer Aniston shtatzënë?
Ende shumë zëra qarkullojnë për shtatzëninë e aktores Jennifer Aniston, ndonëse ajo nuk ka konfirmuar asgjë. Në daljet e saj të fundit, aktorja nuk ka lënë vend për hipoteza, por burime pranë saj informojnë se ajo së shpejti do të sjellë në jetë një fëmijë.

Një sërë revistash amerikane, duke filluar me “OK Magazine”, po flasin gjithnjë e më shumë për këtë fakt. Dhe më herët, aktorja 45 vjeçare hodhi poshtë të gjitha zërat, duke i cilësuar thjeshtë si thashetheme. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2014, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori