Jennifer Aniston pas divorcit në "party"
Pëlqej
Vetëm një muaj më parë ajo u nda nga bashkëshorti i saj, Justin Theroux, pas shtatë vitesh lidhje.

Dhe duket se të gjithë mërzitjen Jennifer Aniston e ka lënë pas, dhe ka vendosur t’i rikthehet jetës normale.

Nga fotot e publikuara shihet qartë se Jennifer e ka marrë veten nga ndarja me bashkëshortin, pasi duket mjaft e qeshur dhe duke shijuar çdo minutë të festësditëlindjes së mikes së saj.

E veshur me të zeza dhe me flokët bjondë, ajo dukej e mahnitshme në festën e çmendur në New York.
Shtuar më 14/03/2018, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori