Jenifer Lopez nuk martohet me Alex Rodriguez
Jennifer Lopez ka thënë se nuk ka nevojë të martohet me Alex Rodriguez akoma sepse ata janë duke jetuar vitet më të mirë së bashku, shkruan Albeu.com

Këngëtarja 49 vjeçare dhe sportisti janë duke jetuar jetën dhe nuk po dëshirojnë ndryshime në të.

Të dy kanë nga dy fëmijë nga martesat më të hershme dhe bashkë shpeshherë shihen si një familje e lumtur në udhëtimet e tyre të shtrenjta dhe luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 20:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori