Jeni tallur me ato që veshin taka me streçe, epo shikoni motrat Kardashian (FOTO LAJM)

Motrat Kardashian janë në qendër të vëmendjes së mediave për çdo veprim të tyre.

Kim dhe Kylie kanë shfaqur format e tyre shpërthyese në Kaliforni duke përdorur ndërkohë taka me streçe, një risi kjo për modën.

Ndoshta deri më tani jeni tallur në rastet kur keni parë shfaqje të tilla, por kur e fut Kim Kardashian si trend, mund të jetë momenti që edhe të pranohet nga kritikët.

Shtuar më 12/06/2018, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori