Jeni gati? (Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora që nga fillimet e para të karrierës ka arritur të tërheq vëmendje të publikut shqiptar por edhe të të gjithë botës.

Rita ndër vite ka publikuar edhe fotogafi në të cilat është shfaqur krejtësisht e zhveshur për të cilat nga ndjekësit shqipfolës ka pasur herë komente pozitive e herë negative.

Sot ju sjellim dhjetë fotografitë në të cilat ajo është shfaqur "nudo" dhe ka tërhequr shumë vemendje me guximin e saj.

Shtuar më 03/11/2019, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori