Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, si duket Rina pa makeup (FOTO LAJM)

Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj, ndan shpesh me fansat foto dhe video të saj ku shfaqet super seksi dhe merr qindra komente dhe like.

Ajo gjithmonë shfaqet e kuruar, megjithatë së fundmi ka publikuar një foto ku është pa pike grimi në fytyrë.

Në fytyrën e saj dallohen disa shenja, që mesa duket Rina nuk e ka pasur aspak problem t’i tregojë.

“Shkruaj diçka për dashurinë ndaj vetes”, shkruan Rina në përshkrimin e fotos.

Kujtojmë se Rina ka pak kohë që është rikthyer në Instagram dhe në profilin e saj ndjekësit rriten dita-ditës.
Shtuar më 15/12/2019, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori