Je gjithë ky çun, ç'ne me Lorin? Vis Bajraktari reagon ndaj fanses (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ata kanë vite që janë bashkë e megjithatë preferojnë që lidhjen ta mbajnë larg syve të publikut.

Por kur vjen puna për të mbrojtur njëri-tjetrin, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë mjaft protektivë.

Kështu një komentuese i ka shkruar Visit, për t’i shprehur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit.

“Je gjithë ky çun se di si e ke lidh jetën me Lorin, ajo nuk bën”, i shkruan ajo.

Përgjigjja e Visit ka qenë e menjëhershme duke i thënë:

Lori është perëndeshë”!

Me siguri pas këtij komenti, Lori ndihet femra më me fat në botë.
Shtuar më 13/03/2018, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori