Jay Z: Terapia na ndihmoi të mos divorcohemi
Jay Z i shpëtoi divorcit kohë më parë pasi kishte mashtruar gruan e tij, Beyoncen.

Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce duken çifti më ideal në botë! Por nuk është ashtu edhe ata kanë kaluar një sërë vështirësish në marrëdhënien e tyre.

Ylli i Hip Hop-it ka, për herë të parë ka zbuluar se ka tradhtuar gruan e tij, Beyoncen por ka qenë ‘terapia’ ajo që ka ndikuar që lidhja e tyre të vazhdojë së funksionuari.

Martesa e tyre 8-vjeçare jo rrallë herë është shoqëruar me probleme të ndryshme, por falë terapisë ata i kanë shpëtuar divorcit.

Jay-Z ka treguar në bashkëbisedimin e tij me Dean Baquet, për tradhtine dhe plagët që ishin krijuar në lidhje me bashkëshorten e tij, 36- vjeçare.

Jay-Z nuk e ka treguar emrin e femrës me të cilën e ka tradhtuar Beyoncen. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2017, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori