Jay-Z lëshon bombën: Martesa jonë nuk ishte 100% e vërtetë
Jay Z pas publikimi të albumit ku rrëfente gjithcka ndodhi me tradhëtinë ndaj Beyonces pranoi gjithashtu se martesa e tij “nuk ishte ndërtuar në 100% vërtetësi”.

Reperi 47-vjeçar lidhi martesë me Beyonce 9 vjet më pare.

“Kjo është jeta ime reale. Ne vrapuam në këtë vend dhe ndërtuam këtë kështjellë të madhe, të bukur të lidhjes sonë që nuk u ndërtua totalisht në 100% vërtetësi dhe nisi të rrëzohej”.

Jay Z thotë më tej se gjërat nisën në sytë e publikut. “Më pas arritëm në atë pikë ku thamë ‘Ok, ta heqim këtë dhe tia nisim nga fillimi... është gjëja më e vështirë që kam bërë”, vijon Jay Z.

Megjithatë ai insiston se çelësi i bashkimit të tyre është ndershmëria. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 14:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori