Jay-Z: E kam tradhtuar Beyoncen, por terapia na ndihmoi të mos divorcohemi

Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce duken çifti më ideal në botë! Por duket se nuk është ashtu.

Ylli i Hip Hop-it ka, për herë të parë ka zbuluar se ka tradhtuar gruan e tij, Beyoncen por ka qenë ‘terapia’ ajo që ka ndikuar që lidhja e tyre të vazhdojë së funksionuari.

Martesa e tyre 8-vjeçare jo rrallë herë është shoqëruar me probleme të ndryshme, por falë terapisë ata i kanë shpëtuar divorcit.

Jay-Z ka treguar në bashkëbisedimin e tij me Dean Baquet, për tradhtine dhe plagët që ishin krijuar në lidhje me bashkëshorten e tij, 36- vjeçare.

Jay-Z nuk e ka treguar emrin e femrës me të cilën e ka mashtruar Beyoncen.
Shtuar më 29/11/2017, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori