Jay Z dhe Beyonce, pushime të çmendura në Carpi (FOTO LAJM)

Një prej këngëtarëve më të mëdha të botës, Beyonce Knoëles, vendosi që të festonte me sa më shumë stil 32-vjetorin e saj të lindjes. E impenjuar së fundmi me një tur botëror dhe aktivitete të tjera sociale, Beyonce vendosi të largohej nga Shtetet e Bashkuara, për të vizituar me jahtin e saj disa prej perlave të jugut të Italisë.

Së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z, këngërarja vijon të qëndrojë në ishullin e Carpit në Itali ku edhe nuk ka hezituar të ndajë me fansat e saj fotot e pushimeve, të cilat siç duken po shijojen në maksimum nga çifti i famshëm i muzikës.

Përveç xhirove nëpër Detin Mesdhe me jahtin e tyre luksoz çifti nuk ka nguruar të shijë kaltërsinë e detit edhe me anë të një varke të vogël.

Këngëtarja po shijon në maksimum detin dhe diellin, ndërsa Jay Z purot kubaneze. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori