Janet Jackson qėnka martuar por mediave u paska shpėtuar
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Janet Jackson dhe Wissam Al Mana janė martuar vitin e kaluar pa lėnė gjurmė pėr mediat.

Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga vetė, motra e Michael Jackson, e cila deklaroi se ata kishin zhvilluar njė ceremoni tė qetė, private dhe tė bukur.

“Spekulimet pėr njė martesė ekstravagante thjesht nuk janė tė vėrteta. Vitin e kaluar ne u martuam nė njė ceremoni tė qetė, private dhe tė bukur”, ka thėnė ēifti. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2013, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.