Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM)

Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakalojnë para fotografëve dhe syrit të mbarë botës.

Mirëpo, ka edhe mjaft raste kur kanë ndodhur incidente. Të famshëm që kanë zbuluar më shumë se ç’duhet apo edhe të tjerë që janë rrëzuartapetin e kuq.

Për më shumë, shihni fotot e mëposhtme.
Shtuar më 10/10/2020, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori