Janë ndarë? Por pse Loredana mban në shtëpi foton e Mozzik? (FOTO LAJM)

Loredana dhe Mozzik edhe pas ndarjes kanë mbetur shumë të diskutuar në shoëbizin shqiptar.

fundmi një Instastory e këngëtares ka ngritur shumë dyshime për publikun.

Ajo postoi së fundmi një foto të Hanës në shtëpi ku e varur në mur shihet foto e saj me Mozzikun e cila u bë pas çmimit të tyre të fituar nga kënga ‘Bonnie Clyde’.

Shtuar më 05/06/2020, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori