Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM)

Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjithatë, ato u fotografuan shpesh bashkë, gjë e cila i përforconte aludimet.

Sidoqoftë, duket se raportet mes dyshes kanë ndryshuar. Kiara ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në "Shiko kush luan", ku deklaroi se është single.

Asaj iu kërkua të tregonte bisedën e fundit me Butrinit. Moderatorja hapi telefonin, por të gjitha mesazhet me këngëtarin ishin fshirë.
Shtuar më 23/11/2020, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori