"Jam me kancer", Kastro Zizo shpjegon gjithçka
Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka sqaruar postimin e tij më të fundit në “Instagram”, ku shkruante se kishte sëmundjen e rëndë të kancerit. Ai është shprehur po përmes një postimi se ishte thjesht një lojë e bërë kundër personave të ligë.

“Një kundërpërgjigje ndaj atyre që më donin vërtetë me kancer, një emër që duhet respektuar para se t’më bësh shok me të. E gjitha ishte një lojë fënde ndaj rracës së keqe që po rritet. Nëse vërtetë do kisha kancer dhe do më thonin që i kam dhe nja 6 muaj jetë, hahaha…besomëni që do ishin së paku nja 12 vrasje të pashpjeguara dhe nja 30 të vërtetuara. Kështu që jam shëndoshë e mirë miq. Ju dua”-ka shkruar Kastro Zizo.
Shtuar më 22/07/2019, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori