"Jam më burrë se ju", Dafina Zeqiri i përgjigjet komenteve absurde që merr nga meshkujt (FOTO LAJM)
Dafina Zeqiri është e njohur për eksperimentet e saj ekstreme në ‘look’ apo për ‘dashurinë’ ndaj veshjeve të gjëra, por preferencat e saj nuk priten gjithmonë mirë nga ndjekësit e saj. Në një foto ku shfaqet e veshur me një palë pantallona sportive të gjëra dhe një bluzë të shkurtër të bardhë, Dafina ka reaguar ndaj disa komenteve negative që duket se i kanë bërë përshtypje.

Komentet janë bërë nga disa ndjekës meshkuj dhe sipas saj, këto persona nuk mund të quhen “burra”, sepse komentojnë gjëra absurde dhe tregojnë mosrespektim për mamatë apo motrat.

“Është fakt që unë jam më ‘burrë’ se ju”, ka shkruar Dafina krahas fotos. “Nuk i bëni aspak mirë vetes vetëm sepse komentoni gjëra palidhje dhe s’keni guxim të jetoni jetën tuaj. Por përshëndes meshkujt e vërtetë, muzikën dhe performancën e bëj me qef vetëm prej jush. Ju dua”, ka vazhduar këngëtarja.

Mikesha, kolegë dhe fansa kanë dalë në mbrojtje të saj duke komentuar me dashamirësi. Kujtojmë se pak javë më parë, Dafina solli këngën me titull ‘Lule Lule’ në bashkëpunim me Lumi b, një këngë që u kthye menjëherë në hit veror.

style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:16px;"> style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px">14px; width: 40px;">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; width: 60px;">
style="padding: 19% 0;">
style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;">transform="translate(-511.000000, -20.000000)" fill="#000000">
style="padding-top: 8px;">
style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;"> View this post on Instagram
style="padding: 12.5% 0;">
style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px">14px; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);">
style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px">14px; margin-left: 2px;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);">
style="margin-left: 8px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">
style="margin-left: auto;">
style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);">
style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);">

style=" margin:8px 0 0 0; padding:0 4px;"> style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank">Fakt osht qe i kom do “invisible” balls ma tmdhaja se krejt qata “djem”, mfal “burra” hm mfal jo... “Dh..” qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni “balls” me jetu per veten tonde! But SHOUT OUT to all the REAL ONES 🙌🏼 se Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Shtuar më 28/07/2019, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori