“Jam e virgjër”, kush janë VIP-et shqiptare që folën pa komplekse (FOTO LAJM)

26 vjec, Adelina Berisha kengetare
Virgjëria është akoma një temë tabu në Shqipëri, dhe kjo edhe për VIP-at.

Kështu disa nga VIP-et shqiptare kanë treguar se nuk kanë pasur asnjëherë të dashur dhe se janë të virgjëra.

Kjo ka shkaktuar shumë diskutime në publik, shumë prej tyre mosbesues.

Për më tepër ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori