“Jam e egër në shtrat”, Bebe Rexha e thotë troç
Këngëtarja shqiptare me famë botërore është mjaft e dashur për publikun shqiptar. Ajo ndiqet dhe komentohet pa fund në rrjete sociale, por jo gjithmonë me komente pozitive, shumë herë është përballur me fansa që e kritijojnë. Dhe shkak për këtë bëhet karakteri i saj për të thënit e gjërave troç.

Ndërkohë në një intervitë të dhënë për revistën IOL, këngëtarja shqiptare është shprehur pa dorashka edhe për jeten e saj private. Pyetjes “A aktrojnë femrat në seks?”– Rexha iu përgjigj:- “Sinqerisht, unë jam e egër në shtrat. Unë nuk gënjej. Nuk më intereson, unë e them nëse nuk jam e lumtur.”

Ndërkohë fakti që ka folur në këtë intervistë për detaje kaq personale, me siguri do ta mërzisë të atin e këngëtares sepse edhe në klipin e këngës së fundit “Last Hurrah”, ai i kërkoi vajzës së tij të mos bëj më klipe të tilla me skena të nxehta.
Shtuar më 25/07/2019, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori