Jahjaga, presidentja e vetme në botë me thonj të gjatë (FOTO LAJM)

Atifete Jahjaga, presidentja e vetme në botë me thonj të gjatë
Aktualisht në botë janë 10 kryeministre dhe 8 presidente femra. Të gjitha këto kujdesen mjaftueshëm për pamjen e tyre duke u kujdesur për çdo detaj.

Por, presidentja e Kosovës si duket e tepron pak në këtë pikë. Ajo është e vetmja nga këto 18 femra lidere nga e gjithë bota që ka thonj të gjatë, duke dhënë më shumë imazhin e një ylli showbizi se sa presidente të një vendi, shkruan Portali Albeu.com.

Shikoni fotografitë e mësipërme dhe vendoseni vet nëse duhet apo jo një presidente shteti të mbajë thonj të gjatë, në kohën kur asnjë tjetër nuk i mban. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2013, ora 15:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori