Ja zhveshja e radhës nga Kim (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kim Kardashian ka dhuruar shfaqjen e radhës, teksa paparacët e kanë kapur mat pasi nuk kishte veshur të brëndshme. Pavarësisht kësaj situate të sikletshme, ajo nuk u shqetësua aspak, madje vijoi me axhendën teksa u pa të darkonte së bashku me bashkëshortin e saj.

Kim shfaqi një anë tjetër të saj, teksa asnjëherë nuk del e pa grimuar dhe e kuruar deri në detaj. Tashmë zhveshjet e saj nuk përbëjnë më lajm, por ky incident i sikletshëm nuk e ka turpëruar aspak atë.

Kim ka tërhequr vëmendjen e mediave me kthimin e saj në Amerikë, pasi qëndroi për pesë ditë në Australi. Më tej ajo vijoi programin e saj, ku bashkë me Kanye kanë darkuar në restorantin Little Door në West Hollywood. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori