Ja videoklipi i “Ngjyra e kuqe” (VIDEO)
Ngjyra e kuqe” e Adrian Gaxhës dhe Florianit, kënga që përveç rekordeve në Youtube morri më shumë duartrokitje gjatë festivalit Kënga Magjike, tashmë ka publikuar edhe videoklipin.

Videoklipi është realizuar nga produksioni Entermedia.

Kënga “Ngjyra e kuqe” në festivalin “Kënga Magjike”, mori çmimin e internetit. /albeu.com/

Shikoni videoklipin:

Shtuar më 25/11/2012, ora 20:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori