Ja urimi i Xhihanit për martesën e Dilarës (VIDEO)

Canım Ebru özkan sevgili kardeşim Ertan Saban ile evlendi .ömür boyu mutluluklar diliyorum @ebruozkan__ #ertansaban

A video posted by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on


Aktorja turke Ebru Ozkan, e njohur si Dilara ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare me aktorin e njohur shqiptar Ertan Shabani.

Në një ceremoni të thjeshtë mes familjarëve dhe miqve më të afërt, çifti i thanë PO njëri tjetrit mbrëmjen e të premtes
Në këtë ceremoni ka qenë i pranishëm edhe aktori Erkan Petkkaya, i njohur si ‘Xhihan’ në serialin ‘Fate të Kryqëzuara’, ku është edhe partneri i aktorës në këtë serial.

Në urimin e tij të cilin ai e ka ndarë në rrjetet sociale aktori 46 vjeçar shkruan: Urime martesa, motra ime e dashur, të uroj çdo ditë të lumtur përkrah njëriut tënd të zëmrës”, ishte urimi i tij në Instagram, ku ndau edhe në video të veçantë nga ceremonia e aktores 38 vjeçare./Albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori