Ja transformimi ndër vite i Calvin Harris (FOTO LAJM)

Dikur Calvin Harris nuk bënte pjesë në grupin e meshkujve më të adhuruar, e ndërsa tashmë femrat janë në konkurencë për të pasur një bashkëpunim me të.

Njihet si një ndër meshkujt biond më të kërkuar të momentit, e ndërsa më herët ai ka qënë brun dhe aspak i gatshëm për të pozuar në revistat më në zë.

Ish i dashuri i Rita Orës, tashmë po shijon një romancë me Taylor Swift. 31-vjeçari nga Skocia është DJ më i paguar në botë dhe kjo e ka ndihmuar edhe të transformojë imazhin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori