Ja transformimi magjik i Linda Halimit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e suksesshme Linda Halimi, prej kohësh jeton dhe zhvillon karrierën e saj muzikore në SHBA, me producentë të famshëm botërorë.

Po të shihni me vëmëndje fotot që ka postuar në Instagram, vihet re ndryshimi drastik i saj.

Falë qendrës së saj të dobësimit, këngëtarja kosovare ka tashmë një trup për tu pasur zili.

Linda tregon me krenari transformimin e trupit të saj perfekt. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori