Ja tatuazhi më i fundit i Beckham (FOTO LAJM)

Tashmë David Beckham është i njohur për tatuazhet e tij të shumtë, e ndërsa së fundmi ka shtuar koleksionin e tij. Ish-superylli i futbollit prezantoi tatuazhin e ri në një event të Belstaff, ku ai është zgjedhur imazhi për koleksionin e ri të veshjeve për meshkuj.

39-vjeçari kishte shkruar në dorën e djathtë ‘Dream Big Be Unrealistic’, frymëzuar nga teksti i Jay Z. Ai mori pjesë në eventin e Belstaff i veshur me një xhaketë lëkure dhe xhinse, pjesë e koleksionit më të ri të kësaj marke për sezonin vjeshtë-dimër 2014. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori