Ja si tallet Flori për rrjetet sociale
Shpesh kemi përmendur faktin se çfarë varësie kanë krijuar personazhet e show-bizit shqiptar ndaj rrjeteve sociale. I radhës është këngëtari Flori Mumajesi, i cili ka përcjellë ironinë e radhës me anë të një fotoje në Instagram.

"Oj gru, boma një foto ta nxjerr në fejsbuk, ka me plas Ismeti dhe Serveti", ka shkruar ai bashkangjitur fotos së postuar në Instragram, bën me dije Portali Albeu.

Kjo foto ka shkaktuar të qeshura tek fansat, duke marrë në të njëjtën kohë mesazhin se çfarë varësie kemi krijuar nga rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2015, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori