Ja si duket Vesa Luma pas plazhit (FOTO LAJM)

Edhe për këngëtaren Vesa Luma kanë përfunduar pushimet. Teksa 'mburret' për ngjyrën prej çokollate që ka marrë, ajo me shaka shkruan se është bionde dhe është e kënaqur me tonalitetin. Kjo ka sjellë edhe komente pasuese nga miq dhe ndjekës në Instagram, për të cilën Vesa i ka mirëpritur me një sens humori. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori