Ja si duket ish- Miss Kosova pa grim (FOTO LAJM)

Dihet se shumë prej këngëtareve apo personazheve VIP tregohen të kujdesshëm për t’u paraqitur gjithmonë në formën e tyre më të mirë përpara publikut. Ato duken gjithmonë të grimuara e të veshura bukur në fotot e tyre në rrjetet sociale,të kuruara dhe të kujdesura deri në detaje.

Rrallë ndodh të shikojmë foto të VIP-ave shqiptarë ku ato të jenë të pagrimuar.

Megjithatë, në këtë grup nuk mund të hyj edhe ish-Miss Kosova Arbnora Ademaj e cila në postimet e fundit në rrjetin social Instagram është shfaqur pa pikë grimi.

Se si duket ajo mund ta vlerësoni vetë në fotografinë e mëposhtme.

Shtuar më 21/01/2017, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori