Ja si duket Bleona Qerreti në një prej skenave të serialit
View this post on Instagram

#paperempire #set 💕 #tvshow

A post shared by Bleona (@bleona) on

Këngëtarja shqiptare ka pasur përvojë edhe më parë në seriale, kurse tani pritet që të shfaqet në serialin "Paper Empire" që pritet të dal me sezon shumë shpejt.

Bleona Qereti pritet që së shpejti të paraqitet me rol edhe në një serial të ri.

Në fakt që në nëntor shqiptarja kishte paralajmëruar se do të jetë pjesë e një seriali amerikan, që disa media e kishin cilësuar si të famshëm.

Megjithatë, "Paper Empire" ka vetëm një sezon me pesë episode dhe tani pritet që të shihen frytet e tij më të mëdha, në sezonin e tyre të dytë.

Aktorë kryesor të këtij seriali janë: Robert Davi, Denise Richards, Robert Knepper, etj /albeu.com/

Shtuar më 11/03/2019, ora 22:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori