Ja si bëhet Jonida kur shkon tek dentisti (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi duket se e ka frikë dentistin. Një foto që ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram ka shkaktuar mjaft të qeshura teksa ajo ka shkruar: "Të ikën fytyra kur shkon te dentisti".

Poshtë këtij shënimi, me një sens humori ajo ka nënvizuar se ajo shkon gjithnjë me qejf tek dentisti, ndërsa ka sinjalizuar miqtë se ku ndodheshe. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori