Ja sa është rritur djali i Adelina Ismailit (FOTO LAJM)

Adelina Ismaili është padyshim një nga këngëtaret më të njohura dhe që është bërë që shumë kohë më parë një simbol i muzikës dhe guximit në pamje.

Burri i Adelina Ismailit, Val Krasniqi ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se Ulksi nga dal po rritet
E mbi këtë foto Vali ka shkruar se të dy “janë yje të tij”.

Adelina është bërë nënë para disa muajve dhe tanimë djali i saj është bërë pjesë e shtypit rozë.

Adelina duket në qiellin e shtatë dhe po shijon çdo moment të të qenit nënë, e njëjtë edhe Vali.

Ndryshe, këngëtarja ende nuk ka treguar se kur do të kthehet në skenën muzikore me ndonjë këngë të re. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori