Ja puthjet më të sikletshme të personazheve të njohur! (FOTO)

Charlize Theron dhe Dane Cook
Të jesh vip ka edhe anët e veta "negative".
Në fotot e mësipërme kemi përzgjedhur disa nga puthjet më të sikletshme të vipave të njohur në të gjithë botën.

Nga çifti Obama e deri tek Ruselll Brand e Charlize Theron, këto fotgrafi tregojnë shprehjet jo të zakonshme të fytyrës kur ata puthen, vendet, mënyrat se si puthen etj.

Për më tepër shfeltoni galerinë!/Albeu.com/


Shtuar më 04/03/2017, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori