Ja pse Taylor Swift dhe Calvin Harris i dhanë fund lidhjes
Nuk ka pasur aspak dhunë dhe dramë në lidhjen ndërmjet Taylor Swift dhe Calvin Harris, por si çdo romancë edhe kësaj i erdhi fundi.

Dy ditë më parë dyshja e njohur Taylor Swift dhe Calvin Harris i dhanë fund lidhjes së tyre pas 15 muajsh së bashku.

Shkakun e ndarjes së tyre fillimisht e ka treguar Dj Harris përmes një postimi në rrjetet sociale, duke thënë: E vetmja e vërtetë këtu është se një lidhjeje i erdhi fundi dhe prej saj ka mbetur shumë dashuri dhe respekt”. Me pas kete e ripostoi edhe Swift. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2016, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori