Ja pse meshkujt çmenden pas formave të saj seksi (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Cunmulaj, vijon pushimet e saj.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ndërsa pushon në një pishinë dhe i pëlqen që ta quajnë sirenë.

“U bëra sirenë për një ditë”, shkruan modelja shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori