Ja pse Luana e mbulon barkun në foto (FOTO LAJM)

Pëlqej
Luana Vjollca kohët e fundit është përfolur për një shtatzëni. Shkak është bërë rrumbullaksia në pjesën e barkut, ose fotot ku ajo e mbulon barkun me duar.

Megjithatë moderatorja e ka mohuar kategorikisht mundësinë e një shtatzënie. Ajo ka treguar në Express Rozë që është shëndoshur dhe për këtë arsye, vendos dorën apo mundohet ta fshehë në ndonjë mënyrë, barkun.

Ajo ka pranuar që ka shtuar shumë kile kohët e fundit për shkak se i pëlqen ushqimi dhe megjithë premtimin që do të rikethehej në formë, në fillim të sezonit, siç kuptohet nga postime, tërheqja nga ushqimi vazhdon të jetë më e fortë sesa vullneti për të rifituar linjat e mëparshme.

Megjithatë, Luana sërish ka thënë që do e rrregulloj shumë shpejt këtë punë. Ndoshta afrimi i verës do jetë një motiv më shumë për t’iu larguar pak pjatave të shijshme dhe për t’iu kushtuar më shumë palestrës.
Shtuar më 19/03/2017, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori