Ja pse Afërdita ka trup të palestruar (FOTO LAJM)

Afërdita Dreshaj ka zbuluar për të gjithë miqtë dhe ndjekësit në Instagram, sekretin e një trupi të bukur dhe të tonifikuar.

Këngëtarja dhe modelja, me anë të një fotoje ka treguar se ushtrohet shumë në palestër.

Ajo e ka dëshmuar ndërsa gëzon linja për tu pasur zili. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori