Ja propozimi i biznesmenit për modelen shqiptare (FOTO LAJM)

Një ditëlindje tejet speciale ka qënë për bukuroshen Emina Cunmulaj, teksa ka marrë një propozim nga i dashuri i saj. Këtë lajm ajo e ka ndarë me të gjithë ndjekësit dhe miqtë në Instagram, teksa ka bërë edhe një dedikim special.

Modelja shqiptare me famë botërore ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të. “Dhurata më e bukur e ditëlindjes që një vajzë mund të ëndërrojë. Ai më propozoi dhe unë i thashë “Po”. E fejuar me dashurinë e jetës sime”, ka shkruar bashkangjitur fotos. I dashuri i Eminës është një biznesmen i njohur, pronar i një rrjeti hotelesh në Amerikë. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori