Ja personazhet e famshëm shqiptarë që janë të fiksuar pas palestrës (FOTO LAJM)
Paraqitja fizike është shumë e rëndësishme, aq më tepër kur bëhet fjalë për personazhet publike.

Tashmë sikur palestra është bërë trendi për të gjithë, por ka disa që janë shumë më të përkushtuar dhe te të cilët rezultatet janë të dukshme.

Capital T, Genc Prelvukaj, Dafina Zeqiri, Morena Taraku, Luana Vjollca, Ana Kabashi e Nora Istrefi janë vetëm disa prej tyre.


Shtuar më 18/03/2017, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori