Ja nga kush ka varësi Olta Gixhari (FOTO LAJM)

Olta Gixhari nuk i ka rezistuar dot tundimit ndaj alkoolit. Ajo është shfaqur në një lokal nate duke konsumuar një gotë me birrë dhe zbuluar një anë të panjohur të aktores.

Gixhari ka shfaqur një dëshirë të fortë për alkoolin, ndërsa fotoja e shfaqur në Instagram ka shkaktuar si gjithmonë reagime nga ndjekësit. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2015, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori