Ja me kë e festoi Vitin e Ri Rita Ora (FOTO LAJM)

Rita Ora ka kaluar natën e ndërrimit të viteve mes kolegësh. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita ka publikuar një foto me Katy Perry-n dhe stilistin Kyle De’volle.

postimin e saj, këngëtarja me famë botërore i uron fansave Vitin e Ri 2015. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori