Ja kush është mashkulli ideal i Anxhela Peristerit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shumë shpesh e kanë ngacmuar këngëtaren Anxhela Peristeri në lidhje me princin e saj të kaltër, por në një intervistë të fundit ajo ka zbuluar disa detaje.

Për të, mashkulli që do i qëndrojë në krah duhet të jetë vetvetja dhe kaq mjafton. Teksa e pyesin nëse është e dashuruar, këngëtarja ka zgjedhur sërish ti shmanget pyetjes me diplomaci. Ajo thotë se është e dashuruar me muzikën.

Pas bashkëpunimit me reperin kosovar Gold Ag në verë, Anxhela Peristeri shfaqet tërësisht e transformuar për klipin e ri “Afër meje”.

Me flokët e verdha e me imazh shumë të kuruar, dhe me një dedikim për dashurinë që të çon deri në vdekje, ajo rikthen vëmendjen te ndjenja e fortë. /albeu.com/

Shtuar më 19/10/2016, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}