Ja kush ka qënë sekreti i bukurisë së Lady Dianës
Grimieri Mary Greenwell, i cili është kujdesur për Princeshë Dianën, ka rrëfyer për “Daily Mail” se kur e takoi për herë të parë në vitin 1991, Lady ishte vetëm 30-vjeçe dhe kishte lëkurën më të “mahnitshme” që kishte parë ndonjëherë.

Ajo nuk ishte vetëm “princesha e trishtuar” që i'u dedikua punëve humanitare, por ajo ishte edhe një grua e dashur dhe e admiruar për stilin e saj. Ai ka rrëfyer se Princesha ishte shumë e hapur dhe e disponueshme për të perfeksionuar stilin, madje e kishte bindur që ajo të hiqte dorë nga lyerja me laps. “Nuk ka formulë magjike apo një përbërës sekret për bukurinë, por duhet vetëm kujdes dhe vëmendje. Këtë bënte edhe Princeshë Lady Diana”, ka deklaruar Greenwell. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori