Ja kush janë VIP-at që vishen më keq (FOTO LAJM)

Jo gjithmonë veshjet e tyre marrin vlerësimet maksimale, ndërsa shumë prej VIP-ave kanë dështuar. Në radhët e aktoreve, këngëtareve ka pasur veshje nga më të çuditshmet dhe aspak të pëlqyera nga fansat e tyre. Ato janë kritikuar, pasi kanë mbajtur veshjet më të shëmtuara gjatë kësaj vere. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori